en-USfa-IR

راه حل های شبکه

 • برنامه های دولتی آراد،راه حلی جامع جهت شبکه، از خرید آنها گرفته تا نصب و راه اندازی آنها را پیاده سازی میکند. شرکت آراد بهترین سرویس ها و خدمات را در کل کشور ارائه میدهد و با وجود متخصصان شبکه شرکت آراد، سازمان های دولتی طرف قرارداد با ما از خدماتی نوین و بین المللی بهره مند خواهند شد.

  شرکت آراد در ارائه راه حل های نوآورانه در عرصه تکنولوژی اطلاعات پیشتاز بوده است و با ارائه سرویس های شبکه ای، راه حل های امنیت سایبری، سرویس های دیتاسنتر و خدمات گوناگون امکان ارتباط گسترده و متنوع را برای شرکت شما فراهم مینماید. شرکت ما در تعامل با زیرساخت های قوی شبکه های جهانی، و در دسترس داشتن مدیریت سرویس ها و تیمی حرفه ای با دانشی به روز میتواند به پیشرفت سریع و مقرون به صرفه شما کمک کند.

  کسب و کارهای امروز نیاز وسیعی به ارائه خدمات تکنولوژی اطلاعات به کارمندان، همکاران و مشتریان خود دارند. ارائه این خدمات نیازمند زیرساخت های سخت افزاری قوی و پر هزینه میباشد. همچنین نگهداری از این امکانات و امکان حفاظت از آنها نیز معقوله ای سخت و در عین حال پرهزینه است. مرکز داده آراد شبکه ای با بهترین و بروز ترین امکانات در تمام کل کشور و یا حتی آسیا می باشد.

  • لذت بردن از سرمایه گذاری حداقل، جهت زیرساخت در سطح جهانی
  • صرفه جویی در هزینه به عنوان مراکز داده جهانی امن و قابل اعتماد با دسترسی و سرعت اتصال بالا
  • انعطاف پذیری بالا با منبع تغذیه بدون وقفه و سیستم خنک کننده های بسیار قوی
  • آرامش خاطر با دسترسی و پشتیبانی 24 ساعته، سیستم دسترسی نامحدود، سیستم قفل رک، دوربین های مدار بسته و ضبط دیجیتال
دی ان ان